Öncü yaklaşımlar, yenilikli çözümler 0850 888 6297 uludagbilisim@uludagbilisim.com

Kariyer Fırsatları

Bir fark yaratmak ister misiniz?

Kariyer fırsatlarının zenginliğini keşfetmek ve kariyerinizi bir sonraki seviyeye taşımak için adım atın.

 

Müşterilerin dijital dönüşüme ulaşmalarına yardımcı olmaktan heyecan duyuyor musunuz?

Veya en yeni teknolojileri mi inşa ediyorsunuz? Çok çeşitli disiplinlerdeki kariyer fırsatlarını keşfedin.

 

Takım çalışmasının esas olduğu şirketimizde personel sayımız her geçen gün artmaktadır.

 

Yetenek kazandırmayı sadece şirketimiz için değil sektörümüz ve ülkemiz için de büyük bir kazanç olarak değerlendiriyoruz.

Personel bulma ve seçme sürecindeki amacımız; eşit fırsat ilkesiyle şirketimiz bünyesine eğitim düzeyi yüksek, yeniliğe ve değişime açık, dinamik, kendisini, takımını ve işini geliştirme potansiyeli olan, değerlerimizi benimseyip sahip çıkacak genç ve dinamik yetenekleri kazandırmaktır.

 

Çalışanlarımızın gelişimlerini desteklemek için sürekli öğrenme ve bilgilenmeye dayalı bir eğitim platformu ile onlara rehberlik ediyoruz.

Çalışanlarımızın kendi uzmanlık alanları içinde kendilerini ve işlerini geliştirmeleri amacıyla eğitim programlarını kurumsal hedefler ve kişisel gereksinimlere göre farklılaştırarak gelişimlerine katkı sağlıyoruz.

 

Günümüz bilişim teknolojisinde ULUDAĞ BİLİŞİM olarak hedefimiz ülkemizde yazılımın öncüsü olmak ve dünyaya, ULUDAĞ BİLİŞİM olarak "biz de varız" demektir. Bu nedenle yaptığımız çalışmaların haricinde genç ve dinamik bir ekip oluşturma çalışmaları da hızla devam etmektedir.
 

Amacımız

Şirket kültürüne uygun nitelikli iş gücünü çekmek, geliştirmek ve muhafaza etmek, hedeflerimiz doğrultusunda, iş gücü planlaması yaparak uygun adayların işe alınmasını sağlamak, yetenekleri çekmek ve doğru pozisyonlarda görevlendirip, gelişimlerini desteklemek, şirketin organizasyon tasarım ve değişimi, iş süreçlerinin tasarımı ve sürekli iyileştirme projelerini yürütmek.

 

Seçme-Yerleştirme Sürecimiz

İnsan Kaynakları ekibimiz, tüm başvuruları detaylı bir şekilde inceleyerek, gereksinimler doğrultusunda yetkinlik sahibi adayları ilgili departmanların açık pozisyonları doğrultusunda değerlendirmektedir.

Ayrıca ön mülakat öncesi bazı departmanlar için görüntülü mülakat da yapılmaktadır. Başvurularınızı ULUDAĞ BİLİŞİM Genel Merkezinde direkt olarak ya da internet sitemiz aracılığıyla yapabilirsiniz.

 

Ücret-Sosyal Haklar

  • • Çalışanların ücretleri belirlenirken, yerleşmiş olduğu pozisyon ve o konudaki teknik bilgi ve tecrübesi gözetilir.
  • • Çalışanlara enflasyon ve ağırlıklı personel performansı da göz önünde bulundurularak, hükümetin belirlemiş olduğu periyotlarda ücret artırımı uygulanmaktadır.
  • • ULUDAĞ BİLİŞİM çalışma koşullarını ve yaşam standartlarını iyileştirmek amacıyla çalışanlarına çeşitli haklar sağlamaktadır.

 

Eğitim ve Geliştirme

ULUDAĞ BİLİŞİM vizyonu, stratejileri ve hedefleri, İnsan Kaynakları politikaları, bireysel performans ve yetkinlik değerlendirme sonuçları çerçevesinde ve işin gereklilikleri kapsamında çalışanlarına eğitim imkânı sunar.

ULUDAĞ BİLİŞİM eğitimler ile çalışanların işyerine uyum sağlamasına, bilgi ve becerilerinin geliştirilmesine, yeni teknolojilere uyumlarının sağlanmasına, performans ve yetkinliklerinin artırılmasına katkı sağlar.


Eğitimler;

ULUDAĞ BİLİŞİM'de kaliteli hizmet anlayışından ötürü çalışanlara çeşitli seminerler verilmektedir.

  • • ULUDAĞ BİLİŞİM bünyesinde işe yeni başlamış çalışanlara "ULUDAĞ BİLİŞİM Ürünleri" eğitimi
  • • İnsan Kaynakları Departmanı'mızın çalışanlar üzerinde yapmış olduğu incelemeler sonucu; uygun görülen konularda (Motivasyon, Başarı... gibi) performans artırıcı eğitimler
  • • Personellerin bulundukları konuma göre kendilerini geliştirebilecekleri eğitimler verilmektedir.

 

İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre Yönetimi

ULUDAĞ BİLİŞİM, çalışanları için daha sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturmayı, faaliyetleri ile çevreye verilebilecek zararın etkilerini en aza indirmeyi ve çevre dostu teknolojilerin uygulanmasını öncelikli hedef olarak benimser. İş kazası ve meslek hastalıklarına neden olabilecek faktörler konusunda etkin bir risk değerlendirmesi yaparak iş kazaları ve meslek hastalıklarının önlenmesi/azaltılması için proaktif bir yaklaşım sergiler. Güvenlik kültürünün oluşması için çalışmalar yapar.

 

Staj Olanakları

Stajyer Seçim prosedürümüz çerçevesinde, yılın belirli dönemlerinde, departmanların ihtiyaçlarına göre stajyer kabul edilmektedir. Şirketimizde zorunlu stajlar gerçekleşmektedir.

ULUDAĞ BİLİŞİM Genel Merkez ve ULUTEK Bursa şube ofislerinde staj yapma imkanı tanınmaktadır. Stajyerlere departman yoğunluklarına göre mevcut departman haricinde farklı departmanlarda da görevlendirmeler yapılabilir.

 

Çalışma Düzeni

İş Yerimizde 4857 Sayılı İş Kanunun 63.Maddesinde belirtilen denkleştirme esasına göre çalışma yapılabilir. Denkleştirme süresi, özel durumlar saklı kalmak koşulu ile 2(iki)aydır.

Grev, lokavt, pandemi ve resmi tatil günleri hariç çalışılmaktadır.

 

Yaz ve Kış Dönemi Mesai

Hafta İçi :

08:30 - 18:30

* 12:00 - 13:00 saatleri arasında öğle tatili nedeni ile hizmetler vardiyalı verilmektedir.
* Cumartesi ve Pazar günleri haftalık tatildir, mesai yapılmamaktadır.

 

Resmi Tatiller

Resmi Tatiller (Toplam - 7,5 gün)

Yılbaşı

01 Ocak

1 Gün

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

23 Nisan

1 Gün

Emek ve Dayanışma Günü

01 Mayıs

1 Gün

Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı

19 Mayıs

1 Gün

Demokrasi ve Milli Birlik Günü

15 Temmuz

1 Gün

Zafer Bayramı

30 Ağustos

1 Gün

Cumhuriyet Bayramı

28-29 Ekim

1,5 Gün

 

Dini Bayramlar (Toplam - 8 gün)

Ramazan Bayramı

3,5 Gün

Kurban Bayramı

4,5 Gün

* Dini bayramlarda arefe günleri yarım gün mesai uygulanmaktadır.